Iнтерв’ю: Дмитро Монатик - Суперх'юманс Центр
Головна Відео Iнтерв’ю: Дмитро Монатик

Iнтерв’ю: Дмитро Монатик

14 лютого 2023

Долучатися до добрих справ без вагань. Не мати експертизи у медичних питаннях, але знати, що не можеш бути осторонь. Розуміти важливість реалізації проєкту Superhumans. Докладати максимум зусиль, щоб реабілітаційний центр відкрився та допоміг кожному superукраїнцю та superукраїнці, які постраждали на полі бою, коли тікали від ворога в безпечне місце чи зустріли на своїй дорозі міну. 

Війна ранить тіло, війна ранить душу, але ми не дамо їй зруйнувати наші відкриті серця! Наші superукраїнці потребують зовсім не жалю до себе, їм потрібна надія та можливості для повернення до нормального, повноцінного, наповненого всіма барвами радості життя. Найщиріший амбасадор проєкту @monatik_official разом з командою Superhumans роблять все можливе й неможливе, щоб дати superлюдям цю надію.

Де можна бути корисним, там треба бути корисним! Саме тому ми там, де ми є зараз. Наша зустріч на відкритті Superhumans Center навесні вже зовсім скоро відбудеться. А попереду ще багато роботи та важливих задач, які маємо зробити разом з MONATIK! 

Дякуємо, що з нами! Цінуємо безмежно!

Поділитися