Беар Гріллс приєднався до команди амбасадорів Superhumans! - Суперх'юманс Центр
Головна Відео Беар Гріллс приєднався до команди амбасадорів Superhumans!

Беар Гріллс приєднався до команди амбасадорів Superhumans!

31 березня 2023

Всесвітньо відомий шукач пригод і телеведучий Беар Гріллс приєднується до команди амбасадорів Superhumans!

Безмежно пишаємось та щасливі! Восени минулого року Беар відвідав Україну, щоб зняти дуже особливий та ексклюзивний документальний фільм про наше життя під час війни. У той період ми переживали постійні атаки на енергетичну інфраструктуру та майже щоденні відключення електроенергії. Беар провів особисту бесіду з президентом України Володимиром Зеленським.

Нещодавно відбулася презентація фільму про Україну і це неймовірно важливий знак підтримки для нас. Адже роботу Беар Гріллса дивляться мільйони глядачів по всьому світу. Також планує співпрацю з BecomingX, компанією з навчання та розвитку, співзасновником якої є Беар, щоб показати, як superлюди, військові чи цивільні, можуть реалізувати свій потенціал і жити повноцінним життям. Крім того, що він неймовірно талановита особистість і справжній майстер своєї справи, Беар Гріллс також є людиною з великим серцем. Його непідробне захоплення Надлюдьми, бажання допомогти кожному та віра в те, що реабілітаційні центри для Надлюдей незабаром відкриються по всій країні, захоплюють та надихають!

Беар, вся спільнота Superhumans та наша команда разом із засновником Андрієм Ставніцером щиро вдячні за вашу підтримку та віру в нас!

Поділитися