Публічні звіти - Суперх'юманс Центр

Публічні звіти

Про Акцію
 
За замовленням JYSK було виготовлено спеціальний товар – благодійна наліпка «Гусак», продаж яких запущено у всіх магазинах JYSK на території України (крім тимчасово непідконтрольних територій).
Вся виручка JYSK від продажу спеціального товару буде перерахована на рахунок Благодійної організації «Благодійний фонд «Суперлюди» в якості благодійної допомоги (пожертви) для придбання протезно-ортопедичних виробів, виробів медичного призначення, протезування для індивідуального користування.
 
JYSK може перераховувати виручку від продажу спеціального товару як частинами (в кілька етапів впродовж Акції), так і одним платежем після завершення Акції.
 
Тривалість Акції:
 
з 21.03.2024р. по 27.03.2024р. (включно) в межах графіку роботи кожного відповідного магазину, за наявності спеціального товару.
 
Партнер:
 
Благодійна організація «Благодійний фонд «Суперлюди», (код ЄДРПОУ 44803597) буде одержувачем благодійного внеску (пожертви) JYSK, нестиме відповідальність за його цільове використання та забезпечуватиме безпосереднє досягнення мети Акції.
Детальніше з інформацією про Партнера можна ознайомитись тут (посилання на сайт https://superhumans.com/).
 
Мета Акції:
 
Допомогти Благодійній організації «Благодійний фонд «Суперлюди» в придбанні протезно-ортопедичних виробів, виробів медичного призначення, протезування для індивідуального користування.