Superhumans отримали $16 мільйонну пожертву від Фундації імені Говарда Дж. Баффета - Суперх'юманс Центр
Прес-реліз Superhumans отримали мільйонну пожертву від Фундації імені Говарда Дж. Баффета 

Superhumans отримали $16 мільйонну пожертву від Фундації імені Говарда Дж. Баффета 

20 лютого 2023

Львів, Україна, 20 лютого 2023: Сьогодні клініка Superhumans повідомила  про отримання благодійного траншу сумою понад $16 мільйонів від Фундації імені Говарда Дж. Баффета (Howard G. Buffett Foundation). З них $15,3 мільйона буде направлено на реновацію та обладнання приміщень госпіталю у Львові. Ще один мільйон доларів буде використано на закупівлю протезів для перших цивільних та військових пацієнтів клініки. 

Сумарно цей благодійний внесок надає Superhumans можливість оперативно просуватися вперед до мети – надавати медичні сервіси найвищого світового рівня українцям в Україні. Загалом повноцінний запуск та перші 3 роки роботи Superhumans потребують фінансування у $54 млн. 

Вторгнення росії у лютому 2022 року стало причиною низки гуманітарних криз в Україні на різних рівнях, у тому числі – значної потреби багатьох постраждалих від війни у якісному лікуванні. Superhumans – проект, започаткований українськими бізнесменами Андрієм Ставніцером та Філіппом Грушко влітку 2022. Це сучасна клініка  протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та лікування ПТСР. Завдяки фінансовій підтримці приватних донорів, медичний сервіс  Superhumans для постраждалих від війни буде безкоштовним. Членкинею Наглядової ради проекту є Перша леді України Олена Зеленська. 

Фундація Говарда Дж. Баффета від перших днів війни надає Україні гуманітарну допомогу, сприяє уникненню продовольчої кризи та підтримує кілька ініціатив із безпеки та зменшення наслідків конфлікту. Говард Баффет, голова правління та СЕО Фундації, відвідував Україну шість разів за час війни, та спрямував понад $227 мільйонів на допомогу країні із лютого 2022. Рішення Фундації стати донором Superhumans виходить з усвідомлення, що потреба у якісних послугах із протезування всередині країни вже є величезною та продовжує зростати. 

“Україна потребує нових медичних установ та сервісів, щоб забезпечити потреби ветеранів і цивільних, які постраждали від наслідків цього конфлікту, зараз і ще довгі роки – це сумна реальність, – каже пан Баффет. “Ми пишаємося нашим партнерством із Superhumans та надзвичайно відданою командою проекту. Наша мета – забезпечити фінансування реновації клініки та закупівлю певної кількості протезів для пацієнтів, які їх потребують”.  

“Для нас – щастя мати можливість працювати із Говардом та його чудовою командою, та отримати їх довіру”, – коментує Андрій Ставніцер, засновник Superhumans. “Говард особисто глибоко залучається у проекти, в які інвестує. Це незвично, так роблять не усі. Пан Баффет особисто їздив у Руанду, Боснію та Сьєрра-Леоне тоді, коли там були найгарячіші конфлікти, щоб на власні очі побачити як саме він може долучитися максимально ефективно. За його словами, те, що він бачив в Україні, вразило його найбільше. Я бачу, що він вкладається у підтримку нашої країни емоційно. Незважаючи на сумні обставини, я радий знайомству з Говардом, та можливості бачити як працює його Фундація”.  

Перший корпус Superhumans буде відкрито у Львові у квітні 2023. Тут працюватиме лабораторія з протезування, реабілітаційне відділення та кабінети психологічної підтримки. У клініці функціонуватиме спеціальний басейн для активної реабілітації, унікальний для медичних закладів України. Наступний етап проекту – корпус із операційними та стаціонаром, а також освітня платформа для медиків з усієї України – запрацюють восени 2023. Можливості обміну досвідом із найкращими експертами з усього світу для українських лікарів – важлива місія Superhumans, тому ця частина проекту уже працює у дистанційному форматі.  

Після повноцінного запуску усіх корпусів у Львові, Superhumans планують розширитись в інші регіони України, щоб надати доступ до висококласного лікування у всій країні. 

Superhumans буде на 100% доступним для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. 

Поділитися