Менеджмент вогнепальної травми черепно-щелепно-лицевої ділянки - Суперх'юманс Центр
Головна Новини Менеджмент вогнепальної травми черепно-щелепно-лицевої ділянки

Менеджмент вогнепальної травми черепно-щелепно-лицевої ділянки

18 травня 2024

В рамках міжурядової співпраці Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства охорони здоров’я Французької Республіки та на виконання положень Меморандуму про міжнародне медичне партнерство між Благодійною Організацією «Благодійний Фонд «Суперлюди» та Assistance Publique – Hôpitaux de Paris, що спрямований на підвищення навичок українських фахівців у сфері реконструктивної та пластичної хірургії черепно-щелепно-лицевої ділянки відбудеться освітній захід «Менеджмент вогнепальної травми черепно-щелепно-лицевої ділянки» із залученням провідних французьких фахівців з реконструктивної хірургії.

У форматі фахової школи буде проведено лекторій, присвячений питанням військової травми та правильної тактики ведення пацієнтів від надання першої медичної допомоги до реабілітації, а також розбір клінічних випадків пацієнтів з травматичними ушкодженнями та дефектами обличчя.

За результатами проходження навчання учасники отримають сертифікат, що засвідчуватиме отримання балів безперервного професійного розвитку (20 балів).

Запрошуємо до участі фахівців комунальних та відомчих лікувальних закладів, кафедр ВНМЗ (за спеціальностями: щелепно-лицева хірургія, хірургічна стоматологія, отоларингологія, офтальмологія, хірургія, нейрохірургія, ортопедія і травматологія) з досвідом роботи в травматології та реконструктивній хірургії черепно-щелепно- лицевої ділянки від 3-х років.

Проведення освітнього заходу заплановано з 13.06 по 14.06 2024 року за адресою: вул. Івана Франка, 53В, м. Винники, Львівська область, готель «City Inn Lviv Smart Hotel».

БО «БФ «Суперлюди» бере на себе витрати за навчання, розхідні матеріали та обладнання, необхідні для проведення заходу, а також харчування в часі заходу; проживання та транспортні витрати – не покриваються.

Контактна особа для з’ясування додаткових деталей та реєстрації:

Реєстрація на захід за посиланням: https://forms.gle/1t1U5UaxKWKYH52F6

Поділитися