Пацієнтам - Суперх'юманс Центр

Реєстрація

пацієнта


Якщо вам потрібне протезування або реконструктивна хірургія – заповніть анкету. Дані заповнюються пацієнтом особисто, а за дітей до 18 років – законним представником.

Беар Гріллз

“Я пишаюся тим, що я став Амбасадором Superhumans, реабілітаційного центру, який підтримує, допомагає і відновлює ваших супергероїв, ветеранів, чоловіків і жінок, які так багато віддали за вашу прекрасну країну.”

⚠️ Superhumans Center має дві черги на отримання медичних послуг: загальна та партнерська.

✅ У загальну чергу пацієнти потрапляють після заповнення анкети за результатами первинної консультації та огляду. У зв’язку із високим попитом на послуги, очікування в цій черзі може тривати від кількох тижнів до кількох місяців. Рекомендовано заповнювати анкету одразу після отримання травми.

✅ У партнерську чергу пацієнти потрапляють після заповнення анкети за результатами первинної консультації та огляду, та мають благодійника або їх представляє роботодавець, який покриває вартість послуг. Такий пацієнт отримує послугу за окремою, пришвидшеною процедурою.

Донор або роботодавець, який має бажання зробити благодійний внесок для конкретного пацієнта, може повідомити про свій намір команді фонду за адресою [email protected], вказавши дані пацієнта (ім’я та прізвище), наші фахівці відділу партнерств вийдуть на звʼязок протягом трьох днів.


  Якщо ви бажаєте надати більше документів, будь ласка, надішліть їх на e-mail [email protected]

  Вимоги до пацієнтів

  • Ми приймаємо військових та цивільних пацієнтів, які досягли 18 років.

  • Діти можуть бути прийняті на лікування з 2 років після відкриття відділення лікарні (після 04.10.23) і повинні перебувати в супроводі батьків.

  • Необхідна згода пацієнта на медичне втручання з боку медичної команди Superhumans.

  • Пацієнти повинні погодитися дотримуватися розпорядку дня центру, відвідувати заняття з психологом та пройти курс реабілітації після протезування.

  • Ми не приймаємо пацієнтів з алкогольною або наркотичною залежністю.

  • Наш центр залишає за собою право відмовити в лікуванні за медичними показаннями.